Archivo Histórico

Ficha Equipo

  • Inicio
  • Plantilla
  • Clasificación
  • Calendario
  • Crónicas


Jugadores

Técnicos


PRIMERA GALICIA GRUPO 1

JCasaFueraGoles Pt
GEPGEPfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF341601944782979
2UD CARRAL3411241214874472
3VICTORIA CF3410521205793471
4EUME DEPORTIVO341124845685363
5SDC GALICIA DE MUGARDOS34854953573561
6OLIMPICO CF341043755744860
7AD MIÑO341043746595059
8CEDEIRA SD3412234310605753
9SPORTING CAMBRE34935539475048
10ORILLAMAR SD34827629586046
11SD BREXO LEMA34665629434944
12SD O VAL34827449616742
13FC ORTIGUEIRA348273212476237
14SPORTING SADA34458467445435
15ATLETICO SAN PEDRO343594310436929
16CCD QUEIXAS3441123311397625
17SE ABELLA SDC345481214347824
18PORTAZGO SD3411153212248715

Calendario liga final

Jornada 01
SD O VAL26VICTORIA CF
SPORTING SADA22OLIMPICO CF
FC ORTIGUEIRA10UD CARRAL
SD BREXO LEMA11AD MIÑO
EUME DEPORTIVO13SPORTING CAMBRE
CCD QUEIXAS21CEDEIRA SD
PORTAZGO SD24SDC GALICIA DE MUGARDOS
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF71SE ABELLA SDC
ATLETICO SAN PEDRO22ORILLAMAR SD
Jornada 02
VICTORIA CF10ATLETICO SAN PEDRO
OLIMPICO CF60SD O VAL
UD CARRAL22SPORTING SADA
AD MIÑO21FC ORTIGUEIRA
SPORTING CAMBRE10SD BREXO LEMA
CEDEIRA SD41EUME DEPORTIVO
SDC GALICIA DE MUGARDOS10CCD QUEIXAS
SE ABELLA SDC20PORTAZGO SD
ORILLAMAR SD06ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
Jornada 03
VICTORIA CF11OLIMPICO CF
SD O VAL13UD CARRAL
SPORTING SADA02AD MIÑO
FC ORTIGUEIRA10SPORTING CAMBRE
SD BREXO LEMA20CEDEIRA SD
EUME DEPORTIVO13SDC GALICIA DE MUGARDOS
CCD QUEIXAS32SE ABELLA SDC
PORTAZGO SD12ORILLAMAR SD
ATLETICO SAN PEDRO01ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
Jornada 04
OLIMPICO CF32ATLETICO SAN PEDRO
UD CARRAL12VICTORIA CF
AD MIÑO12SD O VAL
SPORTING CAMBRE22SPORTING SADA
CEDEIRA SD41FC ORTIGUEIRA
SDC GALICIA DE MUGARDOS02SD BREXO LEMA
SE ABELLA SDC22EUME DEPORTIVO
ORILLAMAR SD20CCD QUEIXAS
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10PORTAZGO SD
Jornada 05
OLIMPICO CF22UD CARRAL
VICTORIA CF11AD MIÑO
SD O VAL21SPORTING CAMBRE
SPORTING SADA01CEDEIRA SD
FC ORTIGUEIRA12SDC GALICIA DE MUGARDOS
SD BREXO LEMA41SE ABELLA SDC
EUME DEPORTIVO21ORILLAMAR SD
CCD QUEIXAS15ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
ATLETICO SAN PEDRO02PORTAZGO SD
Jornada 06
UD CARRAL51ATLETICO SAN PEDRO
AD MIÑO50OLIMPICO CF
SPORTING CAMBRE14VICTORIA CF
CEDEIRA SD10SD O VAL
SDC GALICIA DE MUGARDOS11SPORTING SADA
SE ABELLA SDC03FC ORTIGUEIRA
ORILLAMAR SD40SD BREXO LEMA
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF01EUME DEPORTIVO
PORTAZGO SD02CCD QUEIXAS
Jornada 07
UD CARRAL53AD MIÑO
OLIMPICO CF10SPORTING CAMBRE
VICTORIA CF70CEDEIRA SD
SD O VAL12SDC GALICIA DE MUGARDOS
SPORTING SADA10SE ABELLA SDC
FC ORTIGUEIRA22ORILLAMAR SD
SD BREXO LEMA31ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
EUME DEPORTIVO51PORTAZGO SD
ATLETICO SAN PEDRO00CCD QUEIXAS
Jornada 08
AD MIÑO21ATLETICO SAN PEDRO
SPORTING CAMBRE21UD CARRAL
CEDEIRA SD20OLIMPICO CF
SDC GALICIA DE MUGARDOS31VICTORIA CF
SE ABELLA SDC11SD O VAL
ORILLAMAR SD30SPORTING SADA
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF42FC ORTIGUEIRA
PORTAZGO SD02SD BREXO LEMA
CCD QUEIXAS03EUME DEPORTIVO
Jornada 09
AD MIÑO21SPORTING CAMBRE
UD CARRAL34CEDEIRA SD
OLIMPICO CF20SDC GALICIA DE MUGARDOS
VICTORIA CF50SE ABELLA SDC
SD O VAL31ORILLAMAR SD
SPORTING SADA23ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
FC ORTIGUEIRA10PORTAZGO SD
SD BREXO LEMA32CCD QUEIXAS
ATLETICO SAN PEDRO24EUME DEPORTIVO
Jornada 10
SPORTING CAMBRE41ATLETICO SAN PEDRO
CEDEIRA SD11AD MIÑO
SDC GALICIA DE MUGARDOS01UD CARRAL
SE ABELLA SDC11OLIMPICO CF
ORILLAMAR SD13VICTORIA CF
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF30SD O VAL
PORTAZGO SD11SPORTING SADA
CCD QUEIXAS13FC ORTIGUEIRA
EUME DEPORTIVO20SD BREXO LEMA
Jornada 11
SPORTING CAMBRE20CEDEIRA SD
AD MIÑO11SDC GALICIA DE MUGARDOS
UD CARRAL52SE ABELLA SDC
OLIMPICO CF34ORILLAMAR SD
VICTORIA CF11ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
SD O VAL51PORTAZGO SD
SPORTING SADA11CCD QUEIXAS
FC ORTIGUEIRA25EUME DEPORTIVO
ATLETICO SAN PEDRO01SD BREXO LEMA
Jornada 12
CEDEIRA SD41ATLETICO SAN PEDRO
SDC GALICIA DE MUGARDOS01SPORTING CAMBRE
SE ABELLA SDC31AD MIÑO
ORILLAMAR SD03UD CARRAL
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF20OLIMPICO CF
PORTAZGO SD04VICTORIA CF
CCD QUEIXAS22SD O VAL
EUME DEPORTIVO30SPORTING SADA
SD BREXO LEMA20FC ORTIGUEIRA
Jornada 13
CEDEIRA SD11SDC GALICIA DE MUGARDOS
SPORTING CAMBRE21SE ABELLA SDC
AD MIÑO52ORILLAMAR SD
UD CARRAL20ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
OLIMPICO CF21PORTAZGO SD
VICTORIA CF00CCD QUEIXAS
SD O VAL12EUME DEPORTIVO
SPORTING SADA23SD BREXO LEMA
ATLETICO SAN PEDRO22FC ORTIGUEIRA
Jornada 14
SDC GALICIA DE MUGARDOS50ATLETICO SAN PEDRO
SE ABELLA SDC12CEDEIRA SD
ORILLAMAR SD02SPORTING CAMBRE
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF41AD MIÑO
PORTAZGO SD14UD CARRAL
CCD QUEIXAS05OLIMPICO CF
EUME DEPORTIVO03VICTORIA CF
SD BREXO LEMA40SD O VAL
FC ORTIGUEIRA03SPORTING SADA
Jornada 15
SDC GALICIA DE MUGARDOS41SE ABELLA SDC
CEDEIRA SD21ORILLAMAR SD
SPORTING CAMBRE11ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
AD MIÑO21PORTAZGO SD
UD CARRAL31CCD QUEIXAS
OLIMPICO CF51EUME DEPORTIVO
VICTORIA CF30SD BREXO LEMA
SD O VAL10FC ORTIGUEIRA
ATLETICO SAN PEDRO21SPORTING SADA
Jornada 16
ATLETICO SAN PEDRO32SE ABELLA SDC
ORILLAMAR SD12SDC GALICIA DE MUGARDOS
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF51CEDEIRA SD
PORTAZGO SD13SPORTING CAMBRE
CCD QUEIXAS14AD MIÑO
EUME DEPORTIVO40UD CARRAL
SD BREXO LEMA11OLIMPICO CF
FC ORTIGUEIRA21VICTORIA CF
SPORTING SADA12SD O VAL
Jornada 17
SE ABELLA SDC01ORILLAMAR SD
SDC GALICIA DE MUGARDOS22ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
CEDEIRA SD20PORTAZGO SD
SPORTING CAMBRE02CCD QUEIXAS
AD MIÑO11EUME DEPORTIVO
UD CARRAL32SD BREXO LEMA
OLIMPICO CF41FC ORTIGUEIRA
VICTORIA CF41SPORTING SADA
SD O VAL20ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 18
VICTORIA CF21SD O VAL
OLIMPICO CF21SPORTING SADA
UD CARRAL41FC ORTIGUEIRA
AD MIÑO12SD BREXO LEMA
SPORTING CAMBRE61EUME DEPORTIVO
CEDEIRA SD52CCD QUEIXAS
SDC GALICIA DE MUGARDOS00PORTAZGO SD
SE ABELLA SDC12ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
ORILLAMAR SD00ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 19
ATLETICO SAN PEDRO12VICTORIA CF
SD O VAL33OLIMPICO CF
SPORTING SADA24UD CARRAL
FC ORTIGUEIRA01AD MIÑO
SD BREXO LEMA00SPORTING CAMBRE
EUME DEPORTIVO21CEDEIRA SD
CCD QUEIXAS02SDC GALICIA DE MUGARDOS
PORTAZGO SD01SE ABELLA SDC
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10ORILLAMAR SD
Jornada 20
OLIMPICO CF02VICTORIA CF
UD CARRAL21SD O VAL
AD MIÑO11SPORTING SADA
SPORTING CAMBRE21FC ORTIGUEIRA
CEDEIRA SD40SD BREXO LEMA
SDC GALICIA DE MUGARDOS20EUME DEPORTIVO
SE ABELLA SDC10CCD QUEIXAS
ORILLAMAR SD51PORTAZGO SD
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 21
ATLETICO SAN PEDRO02OLIMPICO CF
VICTORIA CF16UD CARRAL
SD O VAL11AD MIÑO
SPORTING SADA12SPORTING CAMBRE
FC ORTIGUEIRA13CEDEIRA SD
SD BREXO LEMA11SDC GALICIA DE MUGARDOS
EUME DEPORTIVO00SE ABELLA SDC
CCD QUEIXAS27ORILLAMAR SD
PORTAZGO SD03ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
Jornada 22
UD CARRAL02OLIMPICO CF
AD MIÑO21VICTORIA CF
SPORTING CAMBRE10SD O VAL
CEDEIRA SD31SPORTING SADA
SDC GALICIA DE MUGARDOS11FC ORTIGUEIRA
SE ABELLA SDC00SD BREXO LEMA
ORILLAMAR SD01EUME DEPORTIVO
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF31CCD QUEIXAS
PORTAZGO SD02ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 23
ATLETICO SAN PEDRO01UD CARRAL
OLIMPICO CF31AD MIÑO
VICTORIA CF11SPORTING CAMBRE
SD O VAL32CEDEIRA SD
SPORTING SADA11SDC GALICIA DE MUGARDOS
FC ORTIGUEIRA11SE ABELLA SDC
SD BREXO LEMA12ORILLAMAR SD
EUME DEPORTIVO21ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
CCD QUEIXAS01PORTAZGO SD
Jornada 24
AD MIÑO02UD CARRAL
SPORTING CAMBRE02OLIMPICO CF
CEDEIRA SD04VICTORIA CF
SDC GALICIA DE MUGARDOS21SD O VAL
SE ABELLA SDC12SPORTING SADA
ORILLAMAR SD31FC ORTIGUEIRA
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10SD BREXO LEMA
PORTAZGO SD23EUME DEPORTIVO
CCD QUEIXAS23ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 25
ATLETICO SAN PEDRO12AD MIÑO
UD CARRAL21SPORTING CAMBRE
OLIMPICO CF11CEDEIRA SD
VICTORIA CF23SDC GALICIA DE MUGARDOS
SD O VAL31SE ABELLA SDC
SPORTING SADA10ORILLAMAR SD
FC ORTIGUEIRA12ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
SD BREXO LEMA01PORTAZGO SD
EUME DEPORTIVO43CCD QUEIXAS
Jornada 26
SPORTING CAMBRE12AD MIÑO
CEDEIRA SD02UD CARRAL
SDC GALICIA DE MUGARDOS31OLIMPICO CF
SE ABELLA SDC10VICTORIA CF
ORILLAMAR SD11SD O VAL
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10SPORTING SADA
PORTAZGO SD05FC ORTIGUEIRA
CCD QUEIXAS20SD BREXO LEMA
EUME DEPORTIVO44ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 27
ATLETICO SAN PEDRO22SPORTING CAMBRE
AD MIÑO22CEDEIRA SD
UD CARRAL11SDC GALICIA DE MUGARDOS
OLIMPICO CF60SE ABELLA SDC
VICTORIA CF31ORILLAMAR SD
SD O VAL12ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
SPORTING SADA40PORTAZGO SD
FC ORTIGUEIRA10CCD QUEIXAS
SD BREXO LEMA11EUME DEPORTIVO
Jornada 28
CEDEIRA SD42SPORTING CAMBRE
SDC GALICIA DE MUGARDOS01AD MIÑO
SE ABELLA SDC06UD CARRAL
ORILLAMAR SD24OLIMPICO CF
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF31VICTORIA CF
PORTAZGO SD06SD O VAL
CCD QUEIXAS24SPORTING SADA
EUME DEPORTIVO40FC ORTIGUEIRA
SD BREXO LEMA01ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 29
ATLETICO SAN PEDRO20CEDEIRA SD
SPORTING CAMBRE21SDC GALICIA DE MUGARDOS
AD MIÑO10SE ABELLA SDC
UD CARRAL41ORILLAMAR SD
OLIMPICO CF11ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
VICTORIA CF20PORTAZGO SD
SD O VAL41CCD QUEIXAS
SPORTING SADA00EUME DEPORTIVO
FC ORTIGUEIRA30SD BREXO LEMA
Jornada 30
SDC GALICIA DE MUGARDOS00CEDEIRA SD
SE ABELLA SDC41SPORTING CAMBRE
ORILLAMAR SD40AD MIÑO
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10UD CARRAL
PORTAZGO SD24OLIMPICO CF
CCD QUEIXAS01VICTORIA CF
EUME DEPORTIVO21SD O VAL
SD BREXO LEMA11SPORTING SADA
FC ORTIGUEIRA30ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 31
ATLETICO SAN PEDRO23SDC GALICIA DE MUGARDOS
CEDEIRA SD30SE ABELLA SDC
SPORTING CAMBRE01ORILLAMAR SD
AD MIÑO21ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
UD CARRAL51PORTAZGO SD
OLIMPICO CF01CCD QUEIXAS
VICTORIA CF20EUME DEPORTIVO
SD O VAL12SD BREXO LEMA
SPORTING SADA21FC ORTIGUEIRA
Jornada 32
SE ABELLA SDC13SDC GALICIA DE MUGARDOS
ORILLAMAR SD10CEDEIRA SD
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF50SPORTING CAMBRE
PORTAZGO SD14AD MIÑO
CCD QUEIXAS12UD CARRAL
EUME DEPORTIVO12OLIMPICO CF
SD BREXO LEMA13VICTORIA CF
FC ORTIGUEIRA23SD O VAL
SPORTING SADA00ATLETICO SAN PEDRO
Jornada 33
SE ABELLA SDC13ATLETICO SAN PEDRO
SDC GALICIA DE MUGARDOS31ORILLAMAR SD
CEDEIRA SD13ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF
SPORTING CAMBRE00PORTAZGO SD
AD MIÑO31CCD QUEIXAS
UD CARRAL02EUME DEPORTIVO
OLIMPICO CF33SD BREXO LEMA
VICTORIA CF30FC ORTIGUEIRA
SD O VAL13SPORTING SADA
Jornada 34
ORILLAMAR SD21SE ABELLA SDC
ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF10SDC GALICIA DE MUGARDOS
PORTAZGO SD31CEDEIRA SD
CCD QUEIXAS30SPORTING CAMBRE
EUME DEPORTIVO30AD MIÑO
SD BREXO LEMA13UD CARRAL
FC ORTIGUEIRA20OLIMPICO CF
SPORTING SADA02VICTORIA CF
ATLETICO SAN PEDRO55SD O VAL

Calendario liga regular


CCD QUEIXAS 2-1 CEDEIRA SD

2017-09-02

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha del partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286419&amp;cod_acta=286419">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 4-1 EUME DEPORTIVO

2017-09-09

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong><strong>Ficha del partido:</strong> </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286428&amp;cod_acta=286428" target="_blank" rel="noopener noreferrer">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


SD BREXO LEMA 2-0 CEDEIRA SD

2017-09-17

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong><strong>Ficha del partido:</strong> </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286436&amp;cod_acta=286436" target="_blank" rel="noopener noreferrer">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 4-1 FC ORTIGUEIRA

2017-09-23

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong><strong>Ficha del partido:</strong> </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286445&amp;cod_acta=286445" target="_blank" rel="noopener noreferrer">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


SPORTING SADA 0-1 CEDEIRA SD

2017-09-30

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha del partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286453&amp;cod_acta=286453">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 1-0 SD O VAL

2017-10-08

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Terceira victoria consecutiva e invictos na casa.</strong></p> <p><strong>CEDEIRA SD 1 - 0 SD O VAL</strong></p> <p>Partido de moito control entre ambos equipos coidandose de non ter erros que poidesen costar un gol en contra, as&iacute; se pode resumir a primeira parte e caseque todo o partido ainda que foi o Cedeira o que tivo un par de boas oportunidades antes de chegar ao descanso cun 0-0 no marcador.</p> <p>&nbsp;Na segunda parte os dous equipo foron polo partido ainda que ser&iacute;a o Cedeira por medio de Adri&aacute;n o que se adiantar&iacute;a cun gol no minuto 58 ao rematar unha falta sacada dende o lateral esquerdo da porter&iacute;a defendida polo Val.</p> <p>&nbsp;Isto obrigou ao Val a ter que ir ao ataque o que causou m&aacute;is perigo a favor do Cedeira que non do Val que non era que de facer boas combinaci&oacute;n ainda que o fac&iacute;a con insistencia.</p> <p>&nbsp;Partido m&aacute;is intenso que vistoso que rematar&iacute;a coa victoria do Cedeira SD por 1 a 0 que o coloca con 12 puntos e no posto 4&ordm; da clasificaci&oacute;n.</p> <p><strong>Ficha del partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286462&amp;cod_acta=286462">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


VICTORIA CF 7-0 CEDEIRA SD

2017-10-15

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286470&amp;cod_acta=286470">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 2-0 OLIMPICO CF

2017-10-22

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286479&amp;cod_acta=286479">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


UD CARRAL 3-4 CEDEIRA SD

2017-10-29

Alineación local :

Alineación visitante :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286487&amp;cod_acta=286487">PINCHA AQU&Iacute;</a></p> <p>Despois do mal partido de hai d&uacute;as semanas os nosos xogadores non baixaron o ritmo e se cadra o icrementaron xa que a semana pasada impo&ntilde;&iacute;anse no Beco por 2-0 ao Olimpico e este domingo pasado fac&iacute;an o propio a domicilio ante o Carral.</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>REMONTADA MOI TRABALLADA E PARTIDAZO.</strong></p> <p>&nbsp;</p> <p>Non parec&iacute;a que fose ser un partido de tantos goles e menos vendo a pelexa por cada bal&oacute;n cun centro do campo cheo e con certo dominio dos locais nesa zona. Froito disto e de erros propios chegaron dous goles do Carral en situaci&oacute;ns moi parecidas en nun curto prazo de tempo, Jorge marcaba o 1-0 no minuto 17 e Patrik o 2-0 no 26.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Moi costa arriba se lle po&ntilde;&iacute;a o partido ao Cedeira SD ainda que non estaban a xogar tan mal como indicaba o marcador. A base de insistencia chegaban os saques de esquina e dun deles a falta dun minuto para rematar a primeira parte tocaba de tac&oacute;n Samuel para marcar o 2-1 e acurtar distancias.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Ese gol no derradeiro minuto da primeira parte dar&iacute;a forza &oacute;s nosos para encarar a segunda parte doutro xeito. E as&iacute; foi, no 56&acute;marcaba Dani de tiro cruzado o 2-2.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Estabanse a xogar os minutos de m&aacute;is dominio do Cedeira e chegaban as oportunidades ainda que non ser&iacute;a ata o minuto 69 cando Miguel marcaba o 2-3 cun golazo que certificaba a remontada. Remontada que aumentaba coa ventaxa dun cuarto gol por medio de Toni tan so dous minutos despois (2-4 no 71&acute;)</p> <p>&nbsp;</p> <p>Non daban nada por perdido os locais e dun saque de corner remataba de cabeza Jairo o 3-4, minuto 82.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Chegaban os derradeiros minutos cando hai que tela cabeza fria e ter&iacute;an unha oportunidade moi clara os de Carral para empatar o partido diante do noso porteiro David nun man a man. Sacou o bal&oacute;n no borde da &aacute;rea como puido. Seguir&iacute;an presionando os locais pero os nosos aguantaron o resultado ata o final.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Os resultados deste fin de semana pasado puxo a clasificaci&oacute;n moi apretada coloc&aacute;ndose<strong> 5&ordm;</strong> (18 puntos) clasificado o <strong>Cedeira SD</strong> a tan so 3 puntos do lider.</p> <p>&nbsp;</p>


CEDEIRA SD 1-1 AD MIÑO

2017-11-04

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:</strong> <a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286496&amp;cod_acta=286496">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


SPORTING CAMBRE 2-0 CEDEIRA SD

2017-11-11

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:</strong> <a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286504&amp;cod_acta=286504">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 4-1 ATLETICO SAN PEDRO

2017-11-19

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286513&amp;cod_acta=286513">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 1-1 SDC GALICIA DE MUGARDOS

2017-11-25

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286522&amp;cod_acta=286522">PINCHA AQUI</a></p>


SE ABELLA SDC 1-2 CEDEIRA SD

2017-12-03

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286532&amp;cod_acta=286532">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 2-1 ORILLAMAR SD

2017-12-08

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286541&amp;cod_acta=286541">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF 5-1 CEDEIRA SD

2017-12-17

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286551&amp;cod_acta=286551">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 2-0 PORTAZGO SD

2018-01-07

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286560&amp;cod_acta=286560">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 5-2 CCD QUEIXAS

2018-01-13

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286572">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


EUME DEPORTIVO 2-1 CEDEIRA SD

2018-01-21

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286581&amp;cod_acta=286581">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 4-0 SD BREXO LEMA

2018-01-28

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286589&amp;cod_acta=286589">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


FC ORTIGUEIRA 1-3 CEDEIRA SD

2018-02-04

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:</strong>&nbsp;<a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286598&amp;cod_acta=286598">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 3-1 SPORTING SADA

2018-02-18

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286606&amp;cod_acta=286606">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


SD O VAL 3-2 CEDEIRA SD

2018-02-25

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286615&amp;cod_acta=286615">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 0-4 VICTORIA CF

2018-03-03

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286623&amp;cod_acta=286623">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


OLIMPICO CF 1-1 CEDEIRA SD

2018-03-11

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286632&amp;cod_acta=286632">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 0-2 UD CARRAL

2018-03-18

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido: </strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286640&amp;cod_acta=286640">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


AD MIÑO 2-2 CEDEIRA SD

2018-03-25

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286649&amp;cod_acta=286649">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 4-2 SPORTING CAMBRE

2018-04-07

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286657&amp;cod_acta=286657">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


ATLETICO SAN PEDRO 2-0 CEDEIRA SD

2018-04-15

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286666&amp;cod_acta=286666">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


SDC GALICIA DE MUGARDOS 0-0 CEDEIRA SD

2018-04-22

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : D

Crónica : <p><strong>Ficha do partido:&nbsp;</strong><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286675&amp;cod_acta=286675">PINCHA AQU&Iacute;</a></p>


CEDEIRA SD 3-0 SE ABELLA SDC

2018-04-28

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica : <p><b>Ficha do partido: </b><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286685&amp;cod_acta=286685" rel="nofollow" target="_blank">http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286685&amp;cod_acta=286685</a> <br></p><br><br>


SD VALDOVIÑO 1-1 CEDEIRA SD

2018-05-01

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica :


ORILLAMAR SD 1-0 CEDEIRA SD

2018-05-06

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica : <p><b>Ficha do partido: </b><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286694&amp;cod_acta=286694" rel="nofollow" target="_blank">http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286694&amp;cod_acta=286694</a> <br></p><br><br>


CEDEIRA SD 1-3 ATCO CORUÑA MONTAÑEROS CF

2018-05-13

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica : <p><b>Ficha do partido: </b><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286704&amp;cod_acta=286704" rel="nofollow" target="_blank">http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286704&amp;cod_acta=286704</a> <br></p><br><br>


PORTAZGO SD 3-1 CEDEIRA SD

2018-05-17

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica : <p><b>Ficha do partido: </b><a href="http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286713&amp;cod_acta=286713" rel="nofollow" target="_blank">http://www.futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=286713&amp;cod_acta=286713</a> <br></p><br><br>


FC ORTIGUEIRA 3-0 CEDEIRA SD

2018-05-26

Alineación local :

Alineación visitante :

Arbitro : XQX

Crónica : <p><b>Ficha do partido:&nbsp;</b><a target="_blank" rel="nofollow" href="http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=457398&amp;cod_acta=457398">http://futgal.es/pnfg/NFG_CmpPartido?cod_primaria=1000120&amp;CodActa=457398&amp;cod_acta=457398</a> <b> </b><br></p><br><br>


Según el artículo 22 de la Ley de Servicios de la Sociedad de la Información y Comercio Electrónico así como en el Considerando (30) RGPD informamos de que este sitio web utiliza cookies propias y de terceros para optimizar tu navegación, adaptarse a tus preferencias y realizar labores analíticas. Al continuar navegando aceptas nuestra Política de CookiesAceptar